سرگرمی شماره میلیون سهام عدالت سامانه سهام عدالت

سرگرمی: شماره میلیون سهام عدالت سامانه سهام عدالت اخبار اقتصادی و بازرگانی

5 نفر مصدوم شدند ، برخورد 2 اتوبوس شهری در پایتخت کشور عزیزمان ایران

ساعت ۶:۴۵ امروز گزارش دو دستگاه اتوبوس شهری در انتهای بلوار فردوس تصادف کردند که این اتفاق منجر به مصدومیت ۵ نفر شد. برخورد 2 اتوبوس شهری در پا..

ادامه مطلب

زن تاجیک قاتل تاجر ایرانی بود

این مرد 50ساله که تاجر بود در شهرستان دوشنبه تاجیکستان در خیابان مورد حمله یک زن جوان قرار داده شد و کشته شد.  زن تاجیک قاتل تاجر ایرانی بو..

ادامه مطلب

جزییات خودکشی همزمان سه دانش‌آموز چه بود؟

سه دوست صمیمی بودند. سه دانش آموزی که در یک تصمیم عجیب اقدام به خودکشی کردند. قرص برنج را جهت آخر دادن به زندگی خود گزینش کردند. نقشه را از قبل کشیدند و ..

ادامه مطلب

دست دزد را قطع کردید،برای من پول می شود؟/ از دولت بگیرید ، مالباخته مشهدی/ دادستان مشهد

پنجم فروردین سال 1391 بود که اعضای یک باند مخوف سرقت، نقشه دستبرد به یک طلافروشی را طراحی کردند. مالباخته مشهدی:دست دزد را قطع کردید،برای من پول می ..

ادامه مطلب

عکس + خواب پدر، قاتل را گرفتار کرد

پسر 21 ساله شیشه‌ای که در جریان درگیری با پدرش او را با ضربه‌های چاقو کشته بود، بعد از 9 ماه فرار در کمپ دستگیر شد. متهم بعد از دیدن خواب پدرش تصمیم ..

ادامه مطلب

ماجرای ضرب و شتم داور فوتبال

یک داور فوتبال در مسابقه های لیگ فوتبال خراسان رضوی به شدت کتک خورد و راهی بیمارستان شد. ماجرای ضرب و شتم داور فوتبال عبارات مهم : اداره..

ادامه مطلب

١٠ را دور زد + کلاهبرداری که پلیس

پرداخت خلافی ماشین با کارت های بانکی بدون موجودی شگردی بود که یک تبهکار جهت سرکیسه کردن مردم و دور زدن پلیس +١٠ از آن استفاده می کرد. این جوان معتاد ..

ادامه مطلب