سرگرمی شماره میلیون سهام عدالت سامانه سهام عدالت

سرگرمی: شماره میلیون سهام عدالت سامانه سهام عدالت اخبار اقتصادی و بازرگانی

از دریافت کنندگان ارز دولتی مابه‌التفاوت دریافت می‌شود / وزیر صنعت

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: دریافت کنندگان ارز دولتی ۴۲۰۰ تومانی باید مابه‌التفاوت پرداخت کنند که این پرداخت به صورت اقساطی و غیر نقد است. وز..

ادامه مطلب

سود سهام عدالت تا تا آخر اسفند واریز می شود

مشاور مدیر کل شرکت شخصی سازی گفت: سود سهام عدالت چهار گروه باقی مانده که ۷۸ درصد مشمولین را تشکیل می دهد بعد از آخر دهه فجر تا آخر اسفند با توجه به سودهای دری..

ادامه مطلب

درآمدهای نفتی در بودجه 97 چقدر است؟

وزارت اقتصاد منشتر شدن گزارشی در خصوص اوضاع درآمدهای نفتی در بودجه۹۷، به تشریح دو سناریوی قیمت ۵۴ و ۵۸ دلاری پرداخته که بر این اساس، درآمدهای نفتی ح..

ادامه مطلب

رکود همچنان در بازار ادامه دارد ، قیمت محصولات فناوری زیاد کردن یافت

رئیس اتحادیه فناوران رایانه پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: در ماه‌های گذشته در بازار محصولات IT شاهد رکود بوده ایم که با زیاد کردن قیمت دلار در ماه های اخی..

ادامه مطلب

آیا سیستم کنترل آسمان کشور عزیزمان ایران هک شده است بود؟

روز گذشته(چهارشنبه) تعدادی از پروازهای داخلی کشور به علت آنچه به روزرسانی سیستم ناوبری و راداری مدیریت آسمان کشور خوانده شد با تاخیر مواجه شدند و همین امر ای..

ادامه مطلب

برق گوی سبقت را از نفت و گاز ربود

اعتماد نوشت:آژانس بین المللی انرژی اعلام کرد به علت هزینه بالاتر جهت انرژی تجدیدپذیر و شبکه های برق و کم کردن قیمت های نفت، جهت نخستین بار در سال ۲۰۱۶ سرم..

ادامه مطلب

عضویت بیش از ۲۷ میلیون مشمول در سامانه سهام عدالت

مشاور مدیر شرکت خصوص سازی گفت: درحال حاضر بیش از ۲۷ میلیون نفر شماره شبای خود را در سامانه سهام عدالت عضویت کره اند. عضویت بیش از ۲۷ میل..

ادامه مطلب