سرگرمی شماره میلیون سهام عدالت سامانه سهام عدالت

سرگرمی: شماره میلیون سهام عدالت سامانه سهام عدالت اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی گفتم بگذارید در شش ماه، آثار تحریم ها را کنترل می کنم / انتقاد احمدی نژاد از برجام

محمود احمدی نژاد گفت که با مذاکره هسته‌ای مخالف بوده و زمانی که قرار بود مذاکرات با آمریکا در عمان شروع شود، در جلسه‌ای با حضور مقامات کشور، خواسته ۶ ماه صبر کن

گفتم بگذارید در شش ماه، آثار تحریم ها را کنترل می کنم / انتقاد احمدی نژاد از برجام

انتقاد احمدی نژاد از برجام: گفتم بگذارید در شش ماه، آثار تحریم ها را کنترل می کنم

عبارات مهم : توافق

محمود احمدی نژاد گفت که با مذاکره هسته ای مخالف بوده و زمانی که قرار بود مذاکرات با آمریکا در عمان شروع شود، در جلسه ای با حضور مقامات کشور، خواسته ۶ ماه صبر کنند.

به گزارش انتخاب، مدیر جمهور سابق در بخشی از سخنان خود راجع به «دستاوردهای» دولتش، ادعا می کند: هسته ای شدن ایران، تولید سوخت ۲۰% ، صفحه سوخت و صنعتی شدن تولید سوخت هسته ای، ساخت راکتور آب سنگین، تولید آب سنگین از دستاوردهای دولت بود.

گفتم بگذارید در شش ماه، آثار تحریم ها را کنترل می کنم / انتقاد احمدی نژاد از برجام

وی در بخش دیگری به مذاکرات هسته ای مسقط اشاره کرد و اظهار داشت: زمانی که قرار بود مذاکرات با آمریکا در عمان شروع شود، در جلسه ای با حضور مقامات کشور اعلام کردم که مذاکره در شرایطی که دشمن تصور می کند دست اوج را دارد و تحریم ها اثر گذار بوده هست، به ضرر کشور تمام می شود و خواهش کردم که شش ماه مهلت دهند تا با اجرای چند برنامه ضربتی اقتصادی و تقویت قدرت اقتصادی مردم، آثار تحریم ها کنترل شود و مذاکره در شرایط برابر انجام گیرد. حتی اعلام کردم که حاضرم خانواده ام را به گروگان و تضمین بگذارم که اگر طرح ها موفق نبود، خود وخانواده ام را اعدام نمایند.

وی اضافه کرد: در برابر ولی ، بعضی مقامات و سران قوا به صراحت اعلام کردند که اجازه نمی دهند هیچ کاری انجام و یا طرح جدیدی پیاده شود و حتی از تکمیل طرح هدفمندی نیز جلوگیری کردند و همان ها همزمان در تریبون های رسمی، پرسشها را ناشی از سوء مدیریت دولت و نه تحریم دشمن بیان می کردند.

محمود احمدی نژاد گفت که با مذاکره هسته‌ای مخالف بوده و زمانی که قرار بود مذاکرات با آمریکا در عمان شروع شود، در جلسه‌ای با حضور مقامات کشور، خواسته ۶ ماه صبر کن

احمدی نژاد با اشاره به روی کارامدن حسن روحانی در سال ۹۲، گفت: تنها راه حل پرسشها کشور و نیل به قله های پیشرفت و ترقی، مذاکره با قدرت های جهانی از طریق فنون دیپلماسی و به وسیله دیپلمات های حرفه ای شمرده و اعلام شد که دولت دهم به علت در اختیار نداشتن اینگونه دیپلماتها، ناتوان از انجام چنان مذاکراتی بوده است.

وی ضمن انتقاد از برجام اظهار داشت: مجلس به جای پیگیری محتوایی، به محل جنگ زرگری و سطحی بین جناح ها و البته تصویب سریع و حیرت انگیز توافق تبدیل شد. هیچ گاه متن کامل و رسمی این توافق منتشر نشد و حتی بسیاری از نمایندگان مجلس هم اعلام کردند که متن رسمی در اختیار آنان قرار داده نشده هست. ملت از محتوای توافق بی اطلاع ماند و صرفاً باید شاهد بیانات مقامات راجع به “دستاوردهای بی نظیر ادعایی” ، این توافق می بود.

واژه های کلیدی: توافق | مذاکره | تحریم ها | احمدی نژاد | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs